ارشد92×اخباردانشگاه×منابع ارشد×استخدام92
اخباردانشگاه.منابع آزمون.بانك سوال و مقاله.ارشد92.استخدام 92

 

معاون آموزش و تحصیلات تكمیلی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام دوره های فراگیر سال 1391 از نیمه اول مهرماه آغاز و از این پس، آزمون این دوره ها همه ساله در همین تاریخ انجام می شود.

 به نقل از ایرنا: عبدالله معتمدی با اعلام این خبر افزود: تفاوت مهم آزمون های فراگیر امسال نسبت به گذشته در این است كه ثبت نام داوطلبان برای ترم بهمن و مهر فقط در یك نوبت صورت می گیرد.

وی توضیح داد: آن دسته از داوطلبان دوره های فراگیر كه تا 31 دی ماه 1391 فارغ التحصیل می شوند می توانند در ثبت نام های مهرماه برای نوبت بهمن ماه درخواست بدهند و دانشجویان سال آخر و دانش آموزان پیش دانشگاهی كه زمان فارغ التحصیلی آنها بعد ازاین تاریخ است نیز باید برای ترم مهر تقاضا بدهند.

به گفته معتمدی آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در سال جاری برای پذیرش دانشجو در سه مقطع كاردانی به كارشناسی، كارشناسی و كارشناسی ارشد برگزار می شود.

وی تقویت واحدهای مرزی و بین المللی را از رویكردهای اساسی دانشگاه پیام نور برشمرد و گفت: پذیرش دانشجوی دكتری در واحد كابل افغانستان سال گذشته آغاز شد و اطلاعیه برگزاری آزمون دكتری برای واحد امارات نیز به زودی انتشار خواهد یافت.

معتمدی ادامه داد: دانشگاه پیام نور حدود دو هزار دانشجوی ایرانی مقیم خارج یا اتباع غیرایرانی فارسی زبان دارد و 16 دفتر نمایندگی آن در خارج از كشور فعال هستند.


برچسب‌ها: پیام نور, فراگیر پیام نور, دانشگاه پیام نور, ثبت نام پیام نور91, آزمون پیام نور91

ارسال توسط admin

دانلود